🛍️ Stort udvalg af favorit brands
📦 Gratis fragt ved køb over 399,-
🤝 Prismatch mod billigste forhandler
744,00 kr. Den oprindelige pris var: 744,00 kr..499,00 kr.Den aktuelle pris er: 499,00 kr..
Kevin Murphy Killer Twirls 150 ml (3-pak) er en leave-in stylingcreme til krøllet og bølget hår. Giver definition, fugt og frizz-kontrol – uden at gøre håret stift eller tungt.
📦 Gratis fragt ved køb over 399kr,-
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Anmeldt som fremragende på Trustpilot
Fremhæv dine naturlige krøller med Kevin Murphy Killer Twirls – en avanceret leave-in creme designet til at give smukke, definerede og kontrollerede krøller. Med denne 3-pak er du dækket ind til både hjemmebrug, sportstasken og rejsetoilettasken.
Killer Twirls er den perfekte stylingløsning til krøllet, bølget og tekstureret hår. Den indeholder nærende og fugtgivende ingredienser som jojobaolie, sheasmør og havrekerneekstrakt, der tilsammen giver form, glans og blødhed – samtidig med at håret forbliver let og naturligt i bevægelse. Produktet reducerer frizz effektivt og beskytter håret mod fugt, uden at det bliver klistret eller stift.
Definerer og kontrollerer naturlige krøller
Fugtgivende og frizz-reducerende
Letvægtstekstur – ingen stivhed eller build-up
Leave-in formel med naturlige ingredienser
Velegnet til både krøllet og bølget hår
Sulfatfri, parabenfri og cruelty free
Anvendes i fugtigt hår – fordel produktet jævnt fra rod til spids og kram håret op med hænderne. Kan lufttørres eller føntørres med diffuser. Med denne 3-pak får du smukke krøller – hver dag, hele året.