🛍️ Stort udvalg af favorit brands
📦 Gratis fragt ved køb over 399,-
🤝 Prismatch mod billigste forhandler
HH Simonsen Moisture Conditioner 250ml er designet til at give intens fugt og næring til tørt og skadet hår. Den unikke formel indeholder naturlige ingredienser som arganolie og kokosolie, der trænger dybt ind i håret for at genopbygge og styrke hver enkelt hårstrå.
Denne balsam virker effektivt for at efterlade håret blødt, glansfuldt og let at style. Den hjælper med at forsegle fugten i håret, hvilket minimerer frizz og giver en glat og velplejet finish. Samtidig beskytter den håret mod ydre påvirkninger og varmeskader.
For at bruge HH Simonsen Moisture Conditioner 250 ml, påfør en passende mængde i nyvasket, vådt hår efter shampoo, lad det virke i et par minutter, og skyl derefter grundigt ud.
Tre gode grunde til at købe HH Simonsen Moisture Conditioner 250ml:
🛍️
Stort udvalg
af favorit brands
📦
Gratis levering
ved køb over 399,-
🤝
Prismatch
mod billigste forhandler
Bliv opdateret – og vær blandt de første til at modtage gode tilbud
Kontakt
Du kan kontakte os på mail [email protected], som vi besvarer inden for 24 timer i hverdagene.
Tang Trading ApS / Iloveshampoo.dk
CVR: 43508431
Nørregade 28b
1165 København K
Kategorier
Fordele
✅ Stort udvalg af kvalitets brands
✅ Gratis fragt ved køb over 399,-
✅ Levering i hele landet
✅ Prismatch mod billigste forhandler